מי אנחנו?

NCA אודות חברת

NCA HOTELS היא חברה ייצוגית חדשנית למלונות החלוצה במלונות יוקרה ונופש.
מתן שירות ברמה הגבוהה ביותר לסוכנויות הנסיעות, לכלל המלונות, למפעילי טיולים ולחברות תעופה. החברה ממוקמת בישראל ועומדת בקשר עם למעלה מ -400 סוכנויות נסיעות, מלאי סלולר, מפעילי תיירות וחברות תעופה.
באמצעות מערכות היחסים החזקות שלנו בענף הנסיעות הישראלי, אנו יכולים לייצג את המלונות שלך ולהפנות הזמנות ישירות למלונות שלך. המשימה שלנו היא להיות החברה המייצגת מלונות מובילים, להעצים מלונות על ידי הסטת הזמנות ישירות למלונות, כך שהמלונות יוכלו לחסוך עמלות גבוהות . NCA HOTELS תבלוט את המלונות שלך מהמתחרים שלך. לקוחותינו סוכנויות הנסיעות, מכירות שלמות, חברות תעופה ומפעילי טיולים סיפקו שירות איכותי, המחירים הטובים ביותר מהמקור הראשון והדרכה, כך שיוכלו להיות תחרותיים ולקדם את המלונות שמציעה NCA HOTELS. NCA HOTELS היא נציגה בלעדית של בעלי המותגים Blue Diamond Resorts: רויטון Resorts, Chic by Royalton, Hideaway ב Royalton, Memories Resorts

נרי כהן אהרונוב

מייסד חברת NCA

NCA  מלונות נוסדה ע"י נרי כהן אהרונוב מנכ"ל NCA מלונות, עם ניסיון נרחב בתעשיית התיירות ולמעלה מ 20 שנות ניסיון עם עבודה במלונות , סוכנויות נסיעות , תור אופרייטורים, בישראל ואירופה .
במהלך עבודתו נרי לקח חלק מצוות פתיחה של מלונות יוקרה וריזורטים בישראל ויש לו ראייה הן של מלונאי והן של סוכן נסיעות .
לנרי יש ניסיון מוכח של הצלחה במלונאות ,ענף הנסיעות , וספקי בתי מלון בהם עבד בתפקידי מפתח. במהלך עבודתו של נרי בסוכנות נסיעות און ליין, תור אופרטור, סיטונאים , ומערכת הפצה גלובלית מהגדולים בישראל, עבד נרי ביחסים קרובים עם בעלי סוכנויות הנסיעות, ומקבלי ההחלטות אצל סיטונאי התיירות המובילים בישראל.
הניסיון הרב  שנרכש במהלך השנים במלונאות, ובענף התיירות נותנים ללקוחות NCA HOTELS  יתרון בהזמנה באמצעות NCA HOTELS  כאשר מותאם להם מלון היוקרה וכן הם יכולים לגעת ביוקרה בשל המחירים האטרקטיביים והישירים ללא תיווך המסופקים ע"י NCA HOTELS.

ערך מונע

אנו מתמקדים במאמצים בפעילויות יצרניות,
רווחיות ומכוונות תוצאות, להבטיח את העתיד לעובדים נאמנים ומשפחותיהם.

ערך מונע

אנו מתמקדים במאמצים בפעילויות יצרניות,
רווחיות ומכוונות תוצאות, להביט את העתיד לעובדים נאמנים ומשפחותיהם.

ממוקד לקוח

אנו מפתחים מוצרים ושירותים המציעים ערך אמיתי ללקוחותינו. אנו משלבים ברציפות את המשוב של לקוחותינו בתכונות המובילות בתעשייה המשפרות את חווית הנסיעות.

חזון וערכים

את ההצלחה של Blue Diamond Resorts ניתן לייחס למנהיגות יזמית חזקה, עובדים נלהבים, שותפויות נהדרות ומסירת מוצר מתפתח המייצג ערך ללקוחות שלנו.